KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13242201
nr 1324 2201
Etsning
1800-tal, "The Triumph of Britannia". Ej signerad. Motivet: 40x52 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:06:11
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr